Projektowanie Terenów zieleni Ogrodów Parków

Planowanie urządzenia ogrodu to z pewnością duża przyjemność dla właściciela ogrodu, ale by ta praca przyniosła oczekiwany i trwały efekt, wymagana jest spora wiedza i doświadczenie z zakresu architektury krajobrazu. Bez profesjonalnego projektu  nie ma możliwości zbudowania estetycznego, komfortowego i dobrze funkcjonującego ogrodu. Należy pamiętać, że zielona architektura to żywy organizm, który z upływem czasu rozwija się, rośnie, zmienia kształt i formę. Istotą dobrego projektu jest rozplanowanie wszystkich elementów w ogrodzie w taki sposób, by właściciel miał je stale pod kontrolą.

Firma Patio Garden prowadzimy prace projektowe zarówno dla prywatnych inwestorów, jak i firm i instytucji publicznych.

W projektowaniu ogrodów najważniejsze jest zrozumiałe przedstawienie koncepcji inwestorowi. Dlatego też do projektów koncepcyjnych dołączone są wizualizacje w postaci rysunków i szkiców poglądowych, aksonometrie, przekroje podłużne i poprzeczne, jeżeli projekty wykonywane są w technice komputerowej  klient ma możliwość  obejrzenia projektu wirtualnie na monitorze komputera.

Gdy zlecicie Państwo  urządzenie ogrodu według projektu wykonanego przez nas, zwrócimy 50% kosztów za dokumentację projektową.

Patio Garden w zakresie projektowania ogrodów oferuje: