Wykonywanie Terenów zieleni Ogrodów Zbiorników wodnych Skalniaków Robót ziemnych Nawierzchni Elementów drewnianych

Wykonywanie ogrodu powinno opierać się na dobrym projekcie i uwzględniać zalecenia wyspecjalizowanego projektanta. To podstawowy warunek uzyskania wymarzonego zielonego zakątka. Zakładanie i budowa ogrodu to bowiem nie tylko posadzenie ładnej roślinności, ale również odpowiednie przygotowanie podłoża, montaż oświetlenia, nawodnienia czy właściwe poprowadzenie systemu odwadniającego.

Każdy ogród składa się z wielu elementów m.in. z roślinności (trawnika, drzew, krzewów i kwiatów), ścieżek, tarasów, podjazdów, budowli skalnych, małej architektury, oświetlenia. Każdy z tych elementów powinien powstawać na odpowiednim etapie budowy ogrodu i we właściwej kolejności.

Budowa ogrodu to dosyć kosztowna inwestycja. Między innymi z tego powodu warto powierzyć te czynności profesjonalnej firmie, która kompleksowo zajmie się zleceniem. Dzięki temu unikniemy dodatkowych kosztów związanych z ewentualną przebudową czy naprawą źle funkcjonującego ogrodu.

Firma Patio Garden oferuje wykonanie każdego projektu związanego ze sztuką ogrodową. Zapewniamy kompleksowość naszych realizacji. W ramach zlecenia przygotowujemy profesjonalny projekt, budujemy poszczególne części ogrodu, zapewniamy również wszelkie materiały (łącznie z roślinnością i elementami dekoracyjnymi), które są niezbędne do uzyskania oczekiwanego rezultatu. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami roślin, elementów małej architektury ogrodowej i materiałów budowlanych.

Patio Garden w zakresie urządzania ogrodów oferuje: